Par mums
Vēsture
Jaunais dievnams
Mēs ticam
Mēs ticam
Mazais Katehisms
Kristīgā mācība
No Mārtiņa Lutera
Garīgi raksti
Pārbaudi sevi
Svētdienas skola
Foto albums
Audio sprediķi
 2012/2013 gads
 2013/2014. gads
 2014/2015 gads
 2019. gads
VIDEO
Ziedojumilapas: 1-10  11-13
       Jā, tas ir viens radikāls kontrasts. Kontrast starp Palmu svētdienas gavilēm Jeruzalemes ielās un skaļo, naida pilno kliegšanu Poncija Pilāta pils priekšā. Kur cilvēki tik pat pārliecinoši un tik pat dedzīgi, kā reiz ir slavējuši Jēzu un dziedājuši Viņam slavas dziesmas, tagad ir gatavi kliegt un saukt: sit Viņu krustā... sit Viņu krustā...
 
 lasīt tālak »

       Vai ir tā, ka mīlestība uz Dievu var būt bez aprēķina..? Acīmredzot lai īsti atbildētu uz šo jautājumu ar mums arī bieži notiek, tā... Ar mums notiek daudz nesaprotama, grūti skaidrojama, mums nepieņemama, lai ticība patiešām būtu bez aprēķina. Krist patiešām ir smagi un sāpīgi, tāpēc parasti jau cilvēks vēlās palikt uz kājām. Bet atcērēsimiem, ka Dievs visskaidrāk mums ir atklājies tieši caur to, ka Viņš krīt.  Viņš krīt zem krusta un zem mūsu nicinājuma un atraidījuma smaguma.

 
 lasīt tālak »
       Jā, Dievs pie krusta, nav taisnīgs, jo pie krusta ir gājis Viņš pats, kur būtu jāiet mums. Viņš nav taisnīgs un tā izrādās ir mūsu vienīgā cerība un glābiņš. Tieši tāpēc, ka Dievs nav rīkojies pēc taisnības mums ir cerība saņemt vairāk. Daudz vairāk laba, nevis ļauna, kas ir godīgi nopelnīts. Kādreiz saņemt pavisam citu, kā esi pelnījis. Un kādreiz paldies Dievam nesaņemt neko, no tā, ko esi godīgi nopelnījis.
 
 lasīt tālak »
      Kur tas laiks, kad mēs gudrību, vienkāŗšu dzīves gudrību esam apmainījuši pret zināšanām. Savukārt šodien mēs dzīvojam pasaulē, kurā zināšanas esam apmainījuši pret informāciju. Bībelē rakstītā mērķis nav mūs informēt... bet gan ienākt mūsu dzīvē un to izmainīt.
 
 lasīt tālak »

       Ja mēs raugāmies Jēzus dzīves aprakstā, tad varam tikai teikt – patiešām pateicība Dievam, ka evaņģēlisti un apustuļi nav rīkojušies patvaļīgi. Viņi ir uzdrošinājušies vienu otru reizi arī likt mums lasīt un pārdomāt lietas, kas tā kā "uzlauž" mūsu pašu visai "tradicionālos" priekšstatus, par to, kas tad ir labs un pareizs.


 
 lasīt tālak »
      Mēs šodien varam pārjautāt, kad sākās Kristus ciešanas šīs pasaules glābšanas vārdā..? Kas bija tas brīdis, kad Viņš ņēma krustu ar pasaules grēkiem apkrautu un sāka to nest uz Golgātu..? Vai tas bija Jeruzalemē, kad Jēzus stāvēja jūdu tiesas priekšā ...? Vai tam iesākums bija brīdis kad Kristus tika vests pie Poncija Pilāta?  Nē, tas notika agrāk, daudz agrāk... Tas bija šis brīdis, kad ķēniņš Hērods ir apņēmības pilns Kristu apklusināt vēl tad, kad Viņš patiesībā vēl nemaz nav sācis runāt.
 
 lasīt tālak »
       Lai satiktos ar Dievu, tev nav jābūt kādām citam, vai kaut kam citam, nekā tu šobrīd esi.  Tas ir liels pašapmāns ja domājam... ja tik mana dzīve būtu mazlietiņ citāda...  ja man nevajadzētu tagad darīt to ko es daru.... ja es vien varētu atļauties būt mazliet citādāks .... varētu būt mazliet citā vietā... citos apstākļos.... ja vien manā pagātnē nebūtu daudzi tādi, kas zin varbūt nelāgi notikumi... nu tad gan, tad gan es dotos tajos Dieva meklēšanas un pazīšanas ceļos...
 
 lasīt tālak »
        Mums ir dots viss, lai ieietu sava Kunga priekā. Nebūsim kā nelgas, kam daudz dots, bet nīkst nelietots. Nebūsim nejēgas, kas palaiž vējā mūža lielo iespēju. Vēlot jums priecīgus Ziemsvētkus, es īstenībā vēlu ticībā turēties pie Bētlemē dzimušā Kristus viņa ģimenē, viņa Baznīcā. Ieejiet sava Kunga priekā! Viņš taču nāca, lai būtu ar mums ik dienas līdz pasaules galam.
 
 lasīt tālak »
       Mūsos katrā ir kaut kas tāds, kas mēdz sāpēt, pat ja visi locekļi ir veseli un taisni otrādi, spēj gavilēt un priecāties, pat ja visas malas sāp un velk. Ziemsvētkos pēkšņi ar pavisam citu jūtības pakāpi mūsos sāk elpot mūsu dvēsele.
 
 lasīt tālak »
       Mēs ļoti mīlam apbrīnot brīnumus. Šāda apbrīna visai bieži mūsos vēršās alkās pašiem piedzīvot īstu, paša Dieva izraisītu brīnumu. Bet tad, kad šāda alkas mūs piemeklē... vai esam sev mēģinājuši jautāt...  cik vispār mēs esam gatavi piedzīvot Dieva dāvātu un Viņa izraisītu brīnumu, jo kā to rāda šodienas notikums, tiklīdz cilvēks ar kaut ko tādu saskaras, tā viņam kļūst grūti, ļoti grūti.
 
 lasīt tālak »
lapas: 1-10  11-13
 KontaktiIvars Cišs

draudzes mācītājs
29536510
ivars.ciss@gertrude.lvZane Lazdiņa

draudzes priekšniece
29493857
zane.lazdina81@gmail.com

 


Copyright © 2006; Created by MB Studija »